O nás

Naše společnost se specializuje na výrobu zakrývacích a stínicích plachet z polyetylenu. Tento materiál propůjčuje našim produktům vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, odolnost vůči vodě i UV záření. Zhotovené výrobky jsou lehké, dobře skladovatelné a vynikají skutečně dlouhou životností. Nachází široké využití na zahradě, při ochraně vozů a strojů, na sportovištích i v provozovnách. Rovněž jejich pořizovací cena je velmi příznivá.

Naše nabídka zahrnuje především:

  • Zakrývací plachty
  • Vagónové plachty
  • Autoplachty
  • Stínící sítě na ploty
  • Reflexní vesty


Podle zadané velikosti vám zhotovíme plochu přesně na míru. Vybírat můžete i z předvolených možností. Obvod plachty je zesílený a opatřený úchytovými očky. Instalace plachty pro zakrytí nebo vytvoření stínící stěny je tak velmi jednoduchá. Plachta nezatíží nosnou konstrukci a s ohledem na možný průchod vzduchu nehrozí nebezpečí vzedmutí při silném větru a poškození.

Bezpečné skladování materiálu - zakrývací plachty

PE plachty zaberou ve složeném stavu velmi malý prostor. Můžete je kdykoli uklidit a v případě potřeby variabilně používat. Zakrývací plachty jsou oblíbenými prvky pro ochranu domácího pískoviště, uchrání před nepříznivým počasím skladované dřevo nebo dočasně uložený materiál pro zvelebování zahrady a domu. Pro plachty najdou uplatnění i zahrádkáři.

Ochrana vozu - autoplachty

Speciálně upravené autoplachty najdou využití při vašich cestách na dovolenou i služební cestu. Při parkování na nechráněném místě se již nemusíte obávat poškození laku ani skel. Ochranná plachta zabrání vzniku námrazy. Instalace i pozdější úklid je velmi jednoduchý. Plachta se bezpečně přichytí ke konstrukčním prvkům karoserie.

Soukromí a komfortní stín - stícíní sítě

Stínící sítě tvořené neutrálně zelenou plochou vám zajistí příjemné soukromí. Sítě se velmi jednoduše připevní přímo k pletivu a zabrání tak výhledu na váš pozemek. Zelená barva neruší, hodí se do zahrady rodinného domku i na sportoviště. Velká plocha zároveň vytvoří příjemný stín, který mnohdy v nových hustě obydlených zástavbách chybí.

Bezpečnostní prvky - reflexní vesty

Polyetylen je vynikajícím materiálem i pro výrobu bezpečnostních prvků jako jsou reflexní vesty.

Výroba na míru – rychlé dodání

Nabízené výrobky zasíláme na dobírku druhý pracovní den po objednání, není-li zákazníkem uveden jiný požadovaný termín dodání. Plachty šité na míru dodáváme do 10 dnů. Na požádání vám rádi zašleme vzorky. Neúčtujeme balné, pouze poštovné!

Můžete se na nás kdykoli obrátit. Rádi vám doporučíme vhodnou velikost i způsob zachycení plachty. Připravíme pro vás zakrývací nebo stínicí řešení v mimořádně nízké ceně.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.