Stínící sítě

Stínící sítě se používají na ploty k vytvoření soukromí nebo u tenisových kurtů. Mají kromě zastínění a vytvoření soukromí na zahradě u domu i další skvělou vlastnost, kterou je ochrana před škodlivým UV zářením. Stínivost dosahuje až 90%, což je dáno použitím nejkvalitnějších PE vláken zelené barvy. Jak je obecně známo, zelená barva uklidňuje náš zrak a navíc je nenápadná, takže dokonale splývá s okolní přírodou. Upevňování stínící sítě na plot je jednoduché díky silonovým šňůrám, které se provlékají utkanými oky na okrajích sítě. Ukotvení sítě je tak velice spolehlivé a odolné i vůči silnému větru. Hmotnost standardní stínící sítě je cca 200 g/m2 a rozměry si zákazník může určit sám.

Široké možnosti stínících sítí

Podle konkrétních požadavků výrobce přizpůsobí i další vlastnosti stínící sítě. Jsme schopni vyrobit jakýkoliv i atypický rozměr stínící sítě. K okamžitému odběru ze skladů jsou stínící sítě o výšce 1,5 a 2 metry a délce 12 metrů. Objednat si lze ovšem i delší stínící sítě na ploty, které firma zhotoví sešitím. Boční strany mohou být opatřeny kovovými oky, délkové strany mají perforaci do 5 cm.
Kromě plotů na zahradách a ve sportovních areálech mají stínící sítě i další využití. Jelikož jsou pevné, lze je použít jako plachty k zakrytí zahradních přístřešků, pergol či stání pro auta. Jsou také barevně stálé a vzhledově atraktivní.

Díky mimořádným vlastnostem stínících sítí, které se vyznačují pevností, ale přitom propouštějí vodu, se velice hodí na zakrývání dětských pískovišť. Díky dešti není písek sypký a bábovičky dětem lépe drží. Ovšem hlavním smyslem je ochrana pískoviště před pejsky, kočkami či jinými domácími mazlíčky, kteří by mohli písek znehodnotit svými výkaly.
Součástí dodávky stínící sítě, nebo i zvlášť jsou silonové šňůry o průměru 4 mm, plastové úchyty, pružné gumy apod. Podle požadavku zákazníka firma může zhotovit různé tvary krytů, s kovovými oky dokola, tunýlky apod. Pokud si budete přát zaslat barevný vzorek k posouzení vlastností a barvy, stačí firmu kontaktovat telefonicky či e-mailem a příslušný vzorek obdržíte zdarma.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.