Reflexní vesta - povinná vábava každého řidiče

Zákon definuje povinnou výbavu vozidla, mezi potřebné položky uvádí i reflexní vestu. Tento bezpečnostní prvek patří mezi důležité doplňky zcela právem.

Upozorněte na sebe s dostatečným předstihem.


Při dopravní nehodě nebo i drobné poruše vozidla výrazně upozorní na vaši přítomnost na vozovce. I při snížené viditelnosti nebo v nepřehledném úseku jednoznačně zvýší vaši ochranu.
Signální vesta se dvěma reflexními pruhy odrazek efektivně využívá sebemenšího zdroje světla. Pruhy zazáří jasným odrazem a upozorní na vaši přítomnost s dostatečným předstihem. Jasnost odrazu nesnižuje teplota ani voda. Reflexní pruhy zachovávají plnou funkci dlouhodobě.
Bezpečnost řidičů i dětí na kole
Nepodceňujte vlastní bezpečnost ani bezpečnost dětí. Při pohybu na silnici se vždy vybavte dostatečnými bezpečnostními prvky. Reflexní vesta je skladná, zabere minimum místa a je vhodná i pro cestu na motorce, na kole nebo pěšky. Zvláště v úsecích bez chodníku, v době se sníženou viditelností nebo ve skupinách.
Námi vyráběné vesty splňují evropské normy viditelnosti a splňují kritéria certifikátu CE. Vesty mají univerzální velikost, kterou můžete upravit bočními pásky. Snadno a rychle se oblékají, je možné je nosit i přes zimní oblečení. Vesty jsou balené do praktických malých tašek. Jejich cena je minimální. Nemusíte kupovat drahé vybavení ke zvýšení bezpečného pohybu na silnici. S jednoduchou a skladnou vestou vyřešíte viditelnost svojí i vašich dětí v provozu i na výletě.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.